Z życia przedszkola Rok szkolny 2021/2022

Pierwszy tydzień w przedszkolu
08.09.2021
Pierwszy tydzień w przedszkolu

Serdecznie witamy wszystkie dzieci z grupy „Kotki”, które w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Za nimi pierwszy tydzień w przedszkolu. To był trudny czas nie tylko dla maluszków, ale także dla rodziców. Każdy kolejny dzień upływa w spokojniejszej atmosferze. Dzieci nabierają zaufania do swoich pań, poznają swoją salę, nawiązują znajomości z rówieśnikami, uczą się zasad wspólnej zabawy. Zawsze mogą liczyć na pomoc i pocieszenie, a także na otarcie łez, które jeszcze się pojawiają. Jednak z każdym dniem nasze najmłodsze przedszkolaki są coraz odważniejsze. Chętnie uczestniczą w zajęciach, zabawach ruchowych i tanecznych. Lubią bawić się na placu zabaw korzystając ze słonecznej wrześniowej pogody. Naszym „Kotkom” życzymy radości i uśmiech oraz udanego roku szkolnego 2021/2022. Powodzenia!!!