Szanowni Państwo

Uruchamianie kolejnych oddziałów odbywać się będzie w cyklu tygodniowym (od poniedziałku) dlatego należy zgłaszać dzieci do środy, w tygodniu poprzedzającym przyjście dziecka do przedszkola. Dziecko należy zgłaszać telefonicznie u dyrektora przedszkola, który drogą elektroniczną prześle Państwu edytowalną wersję zgłoszenia. Druk wystarczy podpisać pełnym imieniem i nazwiskiem w edytorze tekstu, a własnoręczny podpis złożycie Państwo przy przyprowadzeniu dziecka do przedszkola. Wzór zgłoszenia dostępny w zakładce. Bardzo proszę zapoznać się z procedurą. Zgłoszenie dziecka nie jest jednoznaczne z przyjęciem. O przyjęciu będziemy Państwa informować telefonicznie

Regulamin akcji "Rysunek dla Bohaterów"

Dyżur letni

Informujemy, że tegoroczny dyżur letni pełnić będą:

• w lipcu - Przedszkole Miejskie nr 4, ul. Starogostyńska
  • w sierpniu - Przedszkole Miejskie nr 1, ul. Wrocławska

Dzieci będzie można zgłaszać u nauczycielek w grupach od 27 kwietnia 2020 r. do 22 maja br.
Po w/w terminie wnioski nie będą przyjmowane.

Drodzy rodzice

W imieniu dzieci, które dzięki przyjaciołom Jedyneczki będą miały zorganizowaną wycieczkę z okazji Dnia Dziecka składam serdecznie podziękowania.
Grażyna Malińska

Szanowni Państwo

Przekazuję informację przygotowaną przez Głównego Inspektora Sanitarnego przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej na temat potencjalnych zagrożeń związanych z elektronicznymi papierosami.

800 080 222 - Rusza całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów

Już od dziś, 1 października 2019 r. działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów.
Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Składkę na Radę Rodziców + opłatę za wodę prosimy wpłacać u wychowawców grup
lub na konto Rady Rodziców:
PBS w Gostyniu 61 8678 0005 0011 0100 0185 0002

I rata – wraz z opłatą za wodę płatna do końca października
II rata – płatna do końca lutego

Szanowni Państwo

Od poniedziałku 23.09.2019 rozpoczynamy wyjazdy na basen. W dniu tym dzieci należy przyprowadzić do godziny 7:20.

Prosimy zaopatrzyć dziecko w:

• strój kąpielowy (dziewczynki),
  • kąpielówki (chłopcy),
  • ręcznik, klapki, czepek, bieliznę do przebrania.

Jeżeli dziecko nie pamięta jakie ma ubrania bardzo prosimy, aby je podpisać.

List Ministra Edukacji Narodowej
i Głównego Inspektora Sanitarnego z 8 listopada 2018 r.

Opłata za przedszkole

Informujemy, że do 12 dnia każdego miesiąca opłatę za przedszkole należy uregulować dokonując wpłaty bezpośrednio na konto przedszkola:
BGŻ BNP Paribas S.A. 75 1600 1462 1816 9089 3000 0001
z dopiskiem: imię i nazwisko dziecka, kwota, nazwa grupy.

Zbiórka karmy dla zwierząt

Przedszkole Miejskie Nr 1 w Gostyniu wznawia akcję „Zbiórka karmy dla zwierząt”.
Celem akcji jest zbiórka suchej karmy dla psów i kotów na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Dalabuszkach. Osoby, które chciałyby wspomóc schronisko, proszone są o przynoszenie karmy w opakowaniach szczelnie zamkniętych do przedszkola. Zbiórka odbywać się będzie tylko 1 i 2 dnia miesiąca.

Dyrektor przyjmuje rodziców wg następującego harmonogramu:

• w poniedziałki od 15:00 do 15:30,
  • we wtorki od 7:00 do 7:30.

W pozostałe dni tygodnia w godzinach pracy przedszkola po uprzednim umówieniu się!

Numer konta bankowego

DYREKTOR PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 1 W GOSTYNIU ORAZ RADA RODZICÓW
Informują o numerze konta bankowego, na które można wpłacać dobrowolne kwoty pieniężne od osób fizycznych, instytucji i firm. Zebrane fundusze przeznaczone są na cele statutowe placówki.

KONTO RADY RODZICÓW PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 1 w GOSTYNIU
PBS w Gostyniu 61 8678 0005 0011 0100 0185 0002

Zbieramy nakrętki dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dalabuszkach

Można również dokonać wpłaty na konto: Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE
nr konta: bz wbk 37 1090 1258 0000 0001 0755 4908

Podstawa programowa

Podstawa programowa realizowana jest codziennie w godzinach pracy przedszkola.

Co Twoje dziecko może mieć na głowie

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży