Bezpłatna terapia indywidualna dla dzieci i młodzieży oraz terapia rodzinna

Dyżur letni

Informujemy, że tegoroczny dyżur letni pełnić będą:

w lipcu:

• Przedszkole Miejskie Nr 2 w Gostyniu, ul. Strzelecka 28
  • Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Czarnego Legionu w Gostyniu, ul. Helsztyńskiego 8

w sierpniu:

• Przedszkole Miejskie Nr 7 w Gostyniu, ul. Mostowa 10

Szanowni Państwo

Prosimy także o jak najczęstszy pobyt na powietrzu, spacery, obserwację przyrody oraz uczenie empatii, samodzielności, asertywności i zasad bezpieczeństwa. Będziemy wdzięczni za dokumentację fotograficzną działań dzieci. którą prosimy zamieszczać w albumach poszczególnych grup. Po powrocie znów przedstawimy albumy pracy zdalnej.

Z okazji Świąt cały personel przedszkola życzy Rodzicom i dzieciom zdrowia, radości, spokoju i wypoczynku.

Rekrutacja zakończona

Informujemy że Przedszkole Miejskie Nr 1 w Gostyniu zakończyło nabór dzieci na rok szkolny 2021/2022.
Wszystkie wolne miejsca zostały obsadzone. Wobec powyższego nie będzie rekrutacji uzupełniającej.

Jedyneczka pomaga samotnym i potrzebującym mieszkańcom naszej gminy

Szanowni Państwo,

Ogólnopolska Fundacja Wolne Miejsce z Katowic pod patronatem Burmistrza Gostynia organizuje Śniadanie Wielkanocne dla samotnych i potrzebujących mieszkańców Gostynia i okolic. Nasze przedszkole przyłącza się do tej akcji poprzez: wykonanie kartek wielkanocnych przez dzieci i pracowników przedszkola oraz zbiórkę słodyczy (z długą datą przydatności do spożycia), która potrwa do 24 marca 2021r. Jak zwykle liczymy na Państwa życzliwość, solidarność i empatię w stosunku do osób potrzebujących.

Z góry serdecznie dziękujemy.

Komunikat

Przedszkole Miejskie Nr 1 w Gostyniu rozpocznie rekrutację dzieci do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 w dniu 15 lutego 2021 r.

Zainteresowanych rodziców serdecznie zapraszamy.

Psycholog w przedszkolu

Informujemy, że od 01 lutego 2021 r. w naszym przedszkolu została zatrudniona psycholog, pani Iga Migdalska-Roszak, która we wtorki i środy w godzinach porannych będzie służyła bezpłatnym wsparciem także rodzicom. Rodziców prosimy o kontakt z sekretariatem lub dyrektorem placówki w celu ustalenia daty, godziny i formy porady (telefoniczna, poprzez komunikator, mailowa lub osobista).

Jednocześnie informujemy, że Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Gostyniu przy ul. Wrocławskiej 8 działa w trybie stacjonarnym, od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 19.00, a w piątki do 15.00.

Szanowni Państwo

Cieszymy się niezmiernie, że wreszcie, po tak długiej przerwie, możemy spotkać się z naszymi wychowankami. Będzie obowiązywał reżim sanitarny, ale mamy nadzieję, że mniej uciążliwy. Przedstawiamy poniżej ważne komunikaty związane z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021.