Konkurs "Kapelusz Pani Wiosny"

Co nas czeka w marcu?

Nabór Dzieci do Przedszkola

Co nas czeka w lutym

Bal Przebierańców

Mikołaje 2023

Mikołajki na Rynku

Zbiórka karmy dla zwierząt z Przytuliska w Smogorzewie

Organizujemy zbiórkę karmy dla zwierząt (psów oraz kotów) znajdujących się w Przytulisku w Smogorzewie. Zachęcamy do zakupienia karmy (mokrej lub suchej) dla kota lub psa. Kosz na karmę został umieszczony w szatni przy wejściu do przedszkola. Po zapełnieniu, karmę zawieziemy dla potrzebujących zwierząt.

Dziękujemy bardzo w imieniu psów i kotów z schroniska!

Uwaga! Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na warsztaty plastyczne, które odbędą się naszym przedszkolu w związku z udziałem w konkursie „Moja rodzina to jedna drużyna” organizowanym przez Gminę Gostyń.

W warsztatach wraz z przedszkolakiem uczestniczy jeden z rodziców. Warsztaty odbędą się według następującego harmonogramu:

24.10.2023 rok (wtorek):
9:00 Motyle – sala Motyli
9:00 Misie – sala Słoneczek
11:30 Kotki – sala Słoneczek

25.10.2023 rok (środa):
9:00 Słoneczka – sala Słoneczek
11:30 Smerfy – sala Słoneczek

Serdecznie zapraszamy!

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że 9.10. (poniedziałek) odbyły się taneczno - rytmiczne zajęcia pokazowe prowadzone przez Akademię Rysia.

Rada Rodziców rekomenduje udział dzieci w tych zajęciach.

Miesięczny koszt zajęć to 13 zł / dziecko (4 zajęcia w miesiącu) - pod warunkiem uczestnictwa całej grupy.

Prosimy o potwierdzenie, do końca tygodnia, udziału Państwa dziecka w zajęciach taneczno - rytmicznych prowadzonych przez Akademię Rysia.

Pozdrawiamy.

Informacja o zmianie adresu e-mail Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu

Szanowni Państwo,

informujemy, iż z dniem 23 maja 2022r. przestanie funkcjonować dotychczasowy adres e-mail Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Gostyniu: pm1@gostyn.pl

Nowym, oficjalnym adresem poczty elektronicznej,
przez który można kontaktować się z przedszkolem jest:

sekretariat@pm1.gostyn.pl lub dyrektor@pm1.gostyn.pl

Prosimy o dokonanie aktualizacji naszych adresów e-mail w Państwa elektronicznych skrzynkach kontaktowych.