PM1

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Dnia 26 maja zapraszamy do obejrzenia filmików na Facebooku

Bezpłatna terapia indywidualna dla dzieci i młodzieży oraz terapia rodzinna

Szanowni Państwo

Prosimy także o jak najczęstszy pobyt na powietrzu, spacery, obserwację przyrody oraz uczenie empatii, samodzielności, asertywności i zasad bezpieczeństwa. Będziemy wdzięczni za dokumentację fotograficzną działań dzieci. którą prosimy zamieszczać w albumach poszczególnych grup. Po powrocie znów przedstawimy albumy pracy zdalnej.

Z okazji Świąt cały personel przedszkola życzy Rodzicom i dzieciom zdrowia, radości, spokoju i wypoczynku.

Psycholog w przedszkolu

Informujemy, że od 01 lutego 2021 r. w naszym przedszkolu została zatrudniona psycholog, pani Iga Migdalska-Roszak, która we wtorki i środy w godzinach porannych będzie służyła bezpłatnym wsparciem także rodzicom. Rodziców prosimy o kontakt z sekretariatem lub dyrektorem placówki w celu ustalenia daty, godziny i formy porady (telefoniczna, poprzez komunikator, mailowa lub osobista).

Z życia przedszkola