PM1

Nabór dzieci do Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Gostyniu

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Gostyniu ogłasza nabór dzieci na rok szkolny 2022-2023, który prowadzony będzie w terminie od 31 stycznia 2022r. – do 11 lutego 2022r.

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z załącznikami można pobierać w przedszkolu lub ze strony internetowej (zakładka: Dla rodziców - Rekrutacja).

Wnioski wraz załącznikami należy składać w siedzibie przedszkola wrzucając je do skrzynki „Zwrot wniosków” umieszczonej w holu przedszkola.

Ważne!!!
Po wrzuceniu dokumentów do skrzynki bardzo prosimy o telefoniczne potwierdzenie złożenia wniosku pod numerem 65 572 00 45 w celu rejestracji składanych dokumentów !!!

Z życia przedszkola